Tarımsal Kalkınmada İşinizi Büyütmenin Anahtarı: Tarım Destekleri – TKDK ve IPARD Danışmanlığı!

Merhaba Tarımın Kahramanları!

Volga Grup Danışmanlık, tarım sektörünün büyümesine katkı sağlamak ve işletmelerin ilerlemesini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracısı Kırsal Kalkınma Programı (IPARD) hibe ve teşviklerini, işletmenizin büyüme hedefine ulaşmanızda size rehberlik ediyoruz.

TKDK ve IPARD ile Neler Yapabilirsiniz?

  1. TKDK Destekleri: Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), tarım sektörünün modernizasyonu, teknolojik ürünlerin çeşitleri, üretim tesislerinin konfigürasyonu ve ürün işleme kapasitelerinin arttırılması için geniş kapsamlı destek programları sunmaktadır. Bu desteklerle işletmenizin ömrünü uzatabilir ve üretim standardını yükseltebilirsiniz.
  2. IPARD Hibe ve Teşvikleri: Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programı (IPARD), tarım ve kırsal kalkınma alanında hibe ve teşvikler sunmaktadır. IPARD desteği ile işletmenizin sürdürülebilirliğini artırabilir, gelişmiş projeler geliştirebilir ve ulusal ve uluslararası pazarda daha güçlü bir şekilde yer alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

  1. Destek Programları Analizi: İşletmenize uygun TKDK ve IPARD destek programlarını belirliyoruz.
  2. Başvuru ve Süreç Yönetimi: TKDK ve IPARD destek programlarına başvuru süreci ayrıntılı ve karmaşık olabilir. Danışmanlarımız, başvurularınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanızı sağlayarak, süreci sizin için takip eder.
  3. İş Planı Hazırlığı: Destek programlarına başvururken iş planı dosyası genellikle gereklidir. İş planınız uzman danışmanlarımızla birlikte işletmenizin hedeflerini ve stratejilerini netleştiriyoruz.

Tarım Destekleri – TKDK ve IPARD destekleri ile işletmenizi büyütmenizde Volga Grup Danışmanlık olarak birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Siz de sektördeki gelişiminizi değiştirmek ve genişletmek istiyorsanız, bize ulaşın!